Biuro Projektów Metal Projekt

Jesteśmy firmą projektową działającą na rynku od 2008 roku, której kadrę stanowią doświadczeni i wyspecjalizowani projektanci. Naszym celem jest podejmowanie ciekawych i ambitnych wyzwań w inżynierii, poszukiwanie nowych rozwiązań dla zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza polityka opiera się na elastyczności i szybkości działania, tak aby cena i jakość usług były zawsze dostosowane do oczekiwań klienta.

W naszym biurze zajmujemy się realizacją procesu projektowego na każdym etapie. Na podstawie wytycznych inwestora opracowujemy koncepcje programowo - przestrzenną inwestycji, która może być podstawą dla studium wykonalności. Kolejnym etapem naszej działalności jest przygotowanie dokumentacji do uzyskania pozwolenia na budowę ... projekty architektoniczno-budowlane, projekty zagospodarowania terenu, mapy do celów projektowych, badania geologiczne, dokumentacje geologiczno-inżynierskie.

Ściśle współpracujemy z geodetami oraz geologami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe opracowanie projektu.

W naszej pracy stosujemy zaawansowane metody obliczeniowe.

Cechuje nas elastyczność w działaniu.

Projektując staramy się zoptymalizować koszty realizacji, stawiając zawsze na pierwszym miejscu bezpieczeństwo konstrukcji


Nasza specjalizacja

Podstawą naszej działalności są projekty obiektów przemysłowych.
 • WIELOBRANŻOWE PROJEKTY BUDOWLANE

  W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie zapewnić opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie wszystkich niezbędnych branż (architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, mechanicznej, elektryczne, instalacji sanitarnych, centralnego-ogrzewania, wentylacji, gazowych, teletechnicznych, automatyki i sterowania). Opracowana dokumentacja jest uzgadniana przez rzeczoznawców w zakresie wymaganym przepisami prawa.

 • DOKUMENTACJE WARSZTATOWE I MONTAŻOWE

  Prefabrykacja konstrukcji stalowych w wytwórni wymaga opracowania projektów warsztatowych, na które składają się rysunki rozkroju blach i kształtowników, rysunki elementów wysyłkowych.

 • PROJEKTY WYKONAWCZE

  Na potrzeby realizacji konstrukcji żelbetowych opracowujemy rysunki szalunkowe i zbrojeniowe oraz zestawienia stali zbrojeniowych. 

 • DOKUMENTACJE POWYKONAWCZE

  Etiam consequat urna et lacinia dapibus. Vestibulum et volutpat nisl. with users in all environments.

 • EKSPERTYZY TECHNICZNE

  Każda realizacja związana z modernizacją istniejących obiektów musi zostać poprzedzona wykonaniem ekspertyzy technicznej, na którą składają się zarówno ocena stanu technicznego obiektu, jak i szczegółowa analiza statyczno-wytrzymałościowa konstrukcji.

Masz pytania?
Skontakuj się z nami! Czekamy aby pomóc w realizacji twoich projektów.